Новини NABAZARI: На старт! Увага! Блог!

Ми починаємо Блог NABAZARI.

Блог про корисну їжу, блог про цікаві місця, блог про здоровий стиль життя, блог про події у світі натуральних, фермерських продуктів і гастрономії. Блог про все, що цікаво нам і що однозначно принесе користь вам.

Що тут буде:

максимум корисної інформації про їжу

історії про людей, що живуть своєю справою

анонси та фотозвіти цікавих подій у сфері гастрономії

інструкції як покращити якість свого життя

все про натуральні домашні чи фермерські продукти

Чого тут не буде:

“води”

інформації про “штучні” магазинні продукти

перепостів з неперевірених джерел

неякісних перекладів з іноземних сайтів

 

Щотижня на вас чекатимуть статті з серії “СЕЗОН” чи “ІНГРИДІЄНТ”. Будемо розповідати про окремо взятий продукт, його історію, особливості, способи переробки та все цікаве, що знаємо самі чи віднайдемо спеціально для вас.

В рамках цієї рубрики публікуватимемо також рецепти з сезонних продуктів. Рецепти, які любимо і готуємо вже давно самі. Рецепти від наших друзів та партнерів. Просто цікаві, на наш погляд, рецепти. Також, тематичні рецепти з’являтимуться в святкові дні.

 

Окрім того, що ми збираємо для вас усі можливі натуральні, фермерські та домашні продукти, ми хочемо, щоб ви знали в обличчя людей, які виготовляють їх для вас. Саме тому, ми розповідатимемо про наших продавців у двох форматах: “ДОСЬЄ НА МЕШКАНЦЯ БАЗАРУ” та “NABAZARI НА ВИЇЗДІ”. Перша серія – коротка стаття, що розповідатиме про усіх продавців у форматі, як звичайної розповіді, так і  інтерв’ю. Друга ж, з’являтиметься, коли ми особисто їздитемо на фермерські чи домашні господарства і розповідатимемо вам про побачене у вигляді довгої і детальної статті.

І останні дві серії, що ви зустрінете на сторінках нашого блогу – це “ПОДІЇ” та “НОВИНИ”. Ми повідомлятимемо вам про усі відомі нам ярмарки, фестивалі та виставки домашніх, фермерських, натуральних, органічних чи екологічних продуктів по всій Україні. А з тих подій, на яких ми буватимемо самі, вас чекає детальний фотозвіт.

 

1 думка щодо “Новини NABAZARI: На старт! Увага! Блог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *