Що таке базар? Базар – це люди. Реальні люди зі своїми продуктами. В когось – це овочі і фрукти, в когось – м’ясо, в когось – сири, молоко, солодке… В кожного свій унікальний продукт. Всі вони зібрані під одним дахом.

NABAZARI.in.ua – це той самий базар, тільки в інтернеті.

NABAZARI.in.ua – це не бездушні полиці супермаркету чи інтернет-магазину. Це віртуальні прилавки повні корисних крафтових чи фермерських продуктів за якими ви знайдете справжніх людей, які думають про вас і ваше здоров’я. Ви зможете особисто познайомитися з людьми, що  власноруч вирощують і виготовляють свою продукцію та спробувати їхні творіння.

Купуючи в місцевих виробників, ви піклуєтеся про ваше здоров’я та про майбутнє ваших дітей. Ви бережете планету для кращого життя, як свого так і майбутніх поколінь.

Дбайте про майбутнє – їжте натуральне.

Ми NABAZARI переконані, що краще життя починається з кожного особисто, з дрібниць якими ми наповнюємо наші будні.

Наша місія – зробити натуральні продукти доступними кожному, щоб в кожному куточку України можна було легко придбати свіжі натуральні домашні продукти. Для цього ми відшуковуємо фермерів, господинь, пекарів та простих людей, які готові поділитися з вами своєю любов’ю у вигляді якісної продукції.

NABAZARI.in.ua – це інтерактивний майданчик, створений для того, щоб звести в одному місці людей, що виготовляють якісний продукт і людей, які хочуть харчуватися смачними і корисними продуктами.

Купуйте якісне – купуйте у людей.

З любов’ю до натурального і до вас,

Команда NABAZARI.in.ua

Ви фермер? Виробник? Тоді реєструйтеся вже сьогодні і отримайте БЕЗКОШТОВНО свій віртуальний прилавок.