Наше Життя у Instagram

Актуально як ніколи.
⠀
Здається короновірус копнув нас всіх добряче під сраку. І тільки дурень цього не помітив.
⠀
Що скажете? Ми ізольовані. Хтось навіть боїться лишитися без продовольства. Окуповують продуктові магазини. Я вам даю легонький рецепт як вижити в цій ситуації - локальний продукт.
⠀
Ось вам лише 4 причини, чому зараз так важливо підтримувати локального виробника:
 1. В умовах теперішньої ситуації малі бізнеси дуже потребують підтримки. Великі - виживуть. Малі - не факт.
 2. Малі і середні локальні бізнеси втримають нашу економіку. Якщо ви не помітили, то з коронавірусом в нагрузку йде ще одна «срака»
 3. Локальний продукт набагато корисніший для вашого здоров‘я, бо ви з ним родом з одного регіону. Пояснювати для чого нам зараз міцне здоров‘я?
 4. Продукція малого локального (а якщо ще й органічного) виробника не так навантажує наше довкілля. Її виробництво не так забруднює повітря. А чисте повітря нам всім зараз дуууже необхідне.
⠀
Давайте будемо:
 1. Ретельно мити руки з милом
 2. Не виходити з дому без потреби.
 3. Підтримувати наш локальний бізнес.
⠀
Ми в набазарі замовляємо у наших виробників, щоб підтримати їх і щоб не шастати зайвий раз за продуктами. Будьте як ми #любилокальне і #купуйумалих
Актуально як ніколи. ⠀ Здається короновірус копнув нас всіх добряче під сраку. І тільки дурень цього не помітив. ⠀ Що скажете? Ми ізольовані. Хтось навіть боїться лишитися без продовольства. Окуповують продуктові магазини. Я вам даю легонький рецепт як вижити в цій ситуації - локальний продукт. ⠀ Ось вам лише 4 причини, чому зараз так важливо підтримувати локального виробника: 1. В умовах теперішньої ситуації малі бізнеси дуже потребують підтримки. Великі - виживуть. Малі - не факт. 2. Малі і середні локальні бізнеси втримають нашу економіку. Якщо ви не помітили, то з коронавірусом в нагрузку йде ще одна «срака» 3. Локальний продукт набагато корисніший для вашого здоров‘я, бо ви з ним родом з одного регіону. Пояснювати для чого нам зараз міцне здоров‘я? 4. Продукція малого локального (а якщо ще й органічного) виробника не так навантажує наше довкілля. Її виробництво не так забруднює повітря. А чисте повітря нам всім зараз дуууже необхідне. ⠀ Давайте будемо: 1. Ретельно мити руки з милом 2. Не виходити з дому без потреби. 3. Підтримувати наш локальний бізнес. ⠀ Ми в набазарі замовляємо у наших виробників, щоб підтримати їх і щоб не шастати зайвий раз за продуктами. Будьте як ми #любилокальне і #купуйумалих
З тими розіграшами зовсім забула вам написати про наших «несолодких» учасників. Тож до вашої уваги ще одна партія виробників Доброго Ринку.

Занотовуйте і вносьте у список покупок: 🍝 @ola_pasta - натуральна крафтова домашня паста від Ольга. Лише борошно твердих сортів пшениці, жовтки, сіль та вода. А ще спеції, які творять безліч смаків і кольорів. 🥩 @motsnemiaso - компанія з виробництва та продажу грильованого та копченого м’яса. Невелике крафтове, абсолютно натуральне виробництво без додавання жодного граму хімії. Усе м’ясо коптиться на дубовому димі. 🧀 @garbuzovyjraj Основний напрям діяльності - сир та додатки до сиру з локальних продуктів. Але це сім’я справжніх експериментаторів, то ніколи не знаєш, що вони можуть створити. Наприклад, сирні пампушки в трояндовому сиропі 🥨 @zernovita - український бренд, під яким виготовляються крупи, пластівці, борошно, хлібці та справжні яєчні макарони. Сучасна технологія виробництва дозволяє зберегти в крупах максимум корисних речовин: природніх вітамінів, мінералів та амінокислот. 🧀 LARUTAN Натуральні крафтові козині сири, що захоплюють своїми смаками та ароматами. 🍇 Виноград від Спілки виноробів та виноградарів Львівщини. Локальний виноград, який вже покорив серця львів’ян. 
На сторінці події детально про всіх учасників. Але що там читати? Краще приходьте вже завтра на Добрий Ринок і смакуйте в Дворику Ратуші з 12:00.
З тими розіграшами зовсім забула вам написати про наших «несолодких» учасників. Тож до вашої уваги ще одна партія виробників Доброго Ринку. Занотовуйте і вносьте у список покупок: 🍝 @ola_pasta - натуральна крафтова домашня паста від Ольга. Лише борошно твердих сортів пшениці, жовтки, сіль та вода. А ще спеції, які творять безліч смаків і кольорів. 🥩 @motsnemiaso - компанія з виробництва та продажу грильованого та копченого м’яса. Невелике крафтове, абсолютно натуральне виробництво без додавання жодного граму хімії. Усе м’ясо коптиться на дубовому димі. 🧀 @garbuzovyjraj Основний напрям діяльності - сир та додатки до сиру з локальних продуктів. Але це сім’я справжніх експериментаторів, то ніколи не знаєш, що вони можуть створити. Наприклад, сирні пампушки в трояндовому сиропі 🥨 @zernovita - український бренд, під яким виготовляються крупи, пластівці, борошно, хлібці та справжні яєчні макарони. Сучасна технологія виробництва дозволяє зберегти в крупах максимум корисних речовин: природніх вітамінів, мінералів та амінокислот. 🧀 LARUTAN Натуральні крафтові козині сири, що захоплюють своїми смаками та ароматами. 🍇 Виноград від Спілки виноробів та виноградарів Львівщини. Локальний виноград, який вже покорив серця львів’ян. На сторінці події детально про всіх учасників. Але що там читати? Краще приходьте вже завтра на Добрий Ринок і смакуйте в Дворику Ратуші з 12:00.